Mūsų naujiena!

Neoporas

Neoporas – kas tai?

Neoporas ar kitaip pilkšvasis polisterininis putplastis yra tobulesnė tradicinio baltojo polistireninio putplasčio atmaina. Nuo tradicinio baltojo jis jokiomis savybėmis, išskyrus mažesnį šilumos laidumą, nesiskiria. Geresnį izoliacinį poveikį jau nedidelių tankių srityje leidžia pasiekti į medžiagą įterpti infraraudonieji absorbikliai ir reflektoriai. Šie priedai taip pat lemia pilkšvą šio polistireninio putplasčio spalvą.

 

Norint pasiekti tokias pačias šiluminės varžos R vertes, pakanka maždaug 20–25% plonesnių pilkšvojo polistireninio putplasčio izoliacinių sluoksnių.

 

Neoporas 1 Neoporas 2

 

Neoporo plokščių taikymas

Pilkšvąjį polistireninį putplastį iš neoporo galima taikyti visų pastato elementų – stogo, fasadų, grindų– šiluminei izoliacijai. Lietuvoje tokiu putplasčiu daugiausia šiltinami fasadai ir grindys.

Naudojant specialią technologiją, galima žymiai sumažinti tokių plokščių dinaminį standumą, padarant jas tinkamas ne tik šilumos ir smūgio garso, bet ir oro garso izoliacijai. Tam tikru šių plokščių ir tinko deriniu oro garso izoliaciją tada galima pagerinti net 17 dB.

Visos teisės saugomos © 2017 UAB „Bakūžė LT“. Svetainės žemėlapis
Mūsų taip pat ieškokite ir Facebook paskyroje:

Bakuze.lt Facebook

protingas namas