Mūsų naujiena!

Struktūrinių skydų namų privalumai

« Atgal


Skydiniai karkasiniai namai suteikia galimybę įsikraustyti į naują būstą greičiau, nes dėl naudojamų konstrukcijų namo statybos darbai pabaigiami anksčiau nei įprastai. Šie namai pasižymi ir kitais privalumais: priešingai nei įprasti karkasiniai namai, šie turi tvirtesnę pastato jungiamąją griautį, geresnę šiluminę varžą, yra ilgaamžiai, atsparesni temperatūrų svyravimui.

 

Naudojamos medžiagos

Skydiniai namai statomi, o tiksliau, jų skydai gaminami, iš neoporo, klijuotos medienos tašų ir OSB plokščių. Tokiu būdu, apjungiant geriausias medienos savybes, gaunama nesikraipanti, atspari kenkėjų ir atmosferos poveikiui statybinė medžiaga. Naudojamos tik ekologiškos, sveikatai nekenksmingos OSB plokštės.

 

Kita naudojama medžiaga yra neoporas. Tai – patobulinta baltojo putplasčio atmaina, turinti geresnį izoliacinį poveikį. Būtent dėl neoporo naudojimo karkasiniai namai ir turi plonesnes sienas (jis dedamas tarp plokščių). Pasirinkus specialų plokščių ir neoporo derinimą, galima pagerinti ne tik šilumos, bet ir garso izoliaciją.

 

Skydiniai namai yra sandarūs, todėl namo viduje sulaikoma šiluma, o iš aplinkos sklindantis triukšmas nepasiskverbia pro pastato sienas ir galima mėgautis ramybe. Naudojant šias medžiagas sumažėja šilumos nuostoliai, nes per sienas nevyksta oro mainai. Tai, kad skydiniai karkasiniai namai ar bet koks kitas statinys turi „kvėpuojančias“ sienas, yra mitas, kuris prieštarauja ne tik statybų praktikai, bet ir fizikos mokslui. Oras gali praeiti tik pro „šilumos tiltelius“, kurie atsiranda netinkamai izoliuojant sienas.

 

Statybų eiga

Skydiniai karkasiniai namai yra pastatomi gana greitai. Taip yra todėl, kad sienų skydai pirma surenkami gamykloje, o vėliau dalimis perkeliami į nustatytą sklypą, kuriame surenkami pagal numatytą projektą. Tokiu būdu sutrumpėja statybos laikas, kas daro įtaką ir kainai – ji sumažėja.

 

Skydiniai namai gali būti statomi pagal Jūsų arba mūsų įmonės „Bakūžė LT“ architektų pasiūlytą projektą. Pagal jį yra paruošiamas konstrukcinis statybų planas. Po jų patvirtinimo gamykloje yra surenkami skydai. Kaip bus derinamos OSB plokštės ir neoporas priklauso nuo kliento poreikių, kokio namo jis pageidauja. Pavyzdžiui, garažui ar vasarnamiui, kuriuose bus lankomasi tik vasarą, gali būti naudojamos dvi plokštės su vienu neoporo sluoksniu. Jei pagal projektą statomi tvirti, pasyvūs, šilumą izoliuojantys karkasiniai namai, neoporo sluoksnių gali būti ir daugiau. Taip pat gali būti pridedamas vatos sluoksnis, kuris palengvina inžinerinių tinklų išvedžiojimą.

 

Gamykloje pagaminti skydai sumontuojami iš anksto užsakovo nurodytame sklype. Pagal kliento poreikius, „Bakūžė LT“ specialistai taip pat atlieka vidinę ir išorinę apdailą. Visas procesas, priklausomai nuo projekto sudėtingumo, trunka 3 – 4 mėnesius (jei išskirtinis projektas, gali užtrukti ir daugiau).

 

Plačiau apie naudojamas technologijas

Visos teisės saugomos © 2017 UAB „Bakūžė LT“. Svetainės žemėlapis
Mūsų taip pat ieškokite ir Facebook paskyroje:

Bakuze.lt Facebook

protingas namas