Mūsų naujiena!

Kaina

Išorinių sienų iš SIP ONO skydų be medienos karkaso kaina už 1 m² be PVM:

 

  • A energetinio naudingumo klasės namui (minimali išorinių sienų šilumos varža 8,33 m²K/W) – 39 € (135 Lt);

Privalomai nuo 2016 m. sausio 1 d.

 

  • A+ energetinio naudingumo klasės namui (minimali išorinių sienų šilumos varža 9,09 m²K/W) – 41 € (142 Lt);

Privalomai nuo 2018 m. sausio 1 d.

 

  • A++ energetinio naudingumo klasės namui (minimali išorinių sienų šilumos varža 10 m²K/W) – 43 € (148,50 Lt);

Privalomai nuo 2021 m. sausio 1 d.

 

  • Vidinės pertvaros – 23 € (79,40 Lt).

 

Prekių katalogas: parsisiųsti

 

Skydinio namo karkaso kaina

Karkasinio namo kaina priklauso nuo statinio energetinio naudingumo. Kuo aukštesnei energetinio naudingumo klasei priskiriamas pastatas, tuo statybos kaina yra aukštesnė. Tačiau tokio namo viduje išsilaiko daugiau šilumos, o tai reiškia ženkliai mažesnius namo išlaikymo ir šildymo kaštus.

 

Gera šilumos izoliacija pasižymintys karkasiniai namai kaina irgi skiriasi, tam įtakos turi naudojamos išorės ir vidaus apdailai naudojamos statybinės medžiagos. Kaip gali būti sumontuotos medžiagos ir kaip skirsis karkasinių namų energetinis naudingumas, galite matyti pateiktame sąraše ir prekių kataloge.

 

Energetinio naudingumo klasės

Įmonės „BakūžėLT“ statomų karkasinių namų kaina varijuoja pagal energetinio naudingumo klasę:

  • A klasė: naudoja itin mažai šilumos energijos, pasižymi geresne šilumos izoliacija nei B klasės namai. Nuo 2017 metų naujai statomi gyvenamieji pastatai turi užtikrinti bent šią energetinę klasę.
  • A+ klasė: pastatai turi aukštą šiluminę varžą, stipriai sulaiko šilumą namo viduje. Šios klasės karkasiniai namai kaina priskiriami brangesnei statinių grupei.
  • A++ klasė: šios klasės statiniai paprastai naudoja saulės, geoterminę energiją, o daugumą šilumos energijos sulaiko sienos (turi aukštą varžą), todėl laikoma, kad tai yra nulinė – aukščiausia energetinio naudingumo klasė.

 

Kiti veiksniai

Karkasiniai namai kainos atžvilgiu skiriasi, nes tai lemia statinio architektūrinis projektas, pastato dydis bei išplanavimas. Juk statyboje reikalingi ne tik nustatyto efektyvumo klasės skydai, bet ir vidinės pertvaros, medienos karkasai, išorinė ir vidinė apdaila. Taip pat turint individualų, naujai parengtą namo projektą, įvairūs derinimai ir tokio namo statybos darbai gali atsieiti brangiau.

 

Patvirtinus projektą ir gavus statybos leidimą, bei su klientu suderinus apdailos medžiagas, pradedame ruošti konstrukcinius brėžinius. Ceche paruošiame sutarto energetinio naudingumo klasės skydus. Šiuos elementus vėliau sujungiame užsakovo pasirinktame namo sklype. Jei yra poreikis, visuomet galime atlikti ne tik išorinę namo apdailą, bet ir vidinę.

 

Jei neturite svajonių būsto projekto, galime pasiūlyti architektus, su kuriais dirbome jau ne vienus metus. Išklausę Jūsų norus, galime paruošti architektūrinį planą, kaip turėtų atrodyti būsimas statinys.

Visos teisės saugomos © 2017 UAB „Bakūžė LT“. Svetainės žemėlapis
Mūsų taip pat ieškokite ir Facebook paskyroje:

Bakuze.lt Facebook

protingas namas